Торцеве ущільнення для насосів (сальник) 14 мм з керамічним торцевим ущільненням

Торцеве ущільнення для насосів (сальник) 14 мм з керамічним торцевим ущільненням

Торцеве ущільнення для насосів (сальник) 14 мм з керамічним торцевим ущільненням від компанії Інтернет магазин насосного і зварювального устаткування + комплектуючі - фото 1
130 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Черкаси
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
60 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

Сальник 14 нового зразка:

  • діаметр внутрішній 14 мм
  • шайба 30мм

Ще однією поширеною запасною частиною, що широко застосовується водяних насосах, є сальник. Що ж таке сальник і навіщо він призначений? Сальник являє собою спеціальне ущільнення, як правило, у вигляді кільця з гуми або іншого подібного матеріалу, яке застосовують у з'єднаннях вузлів і агрегатів для забезпечення герметичності технологічних зазорів між нерухомими деталями, що обертаються.

Існує багато видів сальників, наприклад сальники зі змінним набивкою,
самопідтильні сальники, однопружинні, двопружинні сальники, однокромкові та двокромкові. Всі вони повинні забезпечувати безперешкодне обертання осей і валів, а також вільне осьове переміщення штоків пневмо-і гідроциліндрів, при цьому надійно забезпечуючи герметичність зазорів між деталями, що сполучаються. Манжети можуть як одягатися
безпосередньо на вали, так і розташовуватися у виточках і поглибленнях корпусів, кришок і подібних до них деталей, служачи при цьому опорою для валу, додатковим підшипником ковзання.

Отже, головне призначення сальника – не допустити протікання технологічних рідин та газів із областей із високим тиском в області з низьким тиском. Крім того, допоміжним призначенням сальника є захист вузла від попадання бруду, пилу та вологи. Звичайно, сторонні забруднення зменшують термін служби сальника, тому по можливості сальники закривають гумовими чохлами та пильовиками.

Сальники, як правило, в процесі експлуатації не обслуговуються, за винятком сальників зі змінним набиванням, обслуговування яких полягає в періодичній заміні набивання. Пробіг між замінами набивання залежить тільки від якості самої набивання. Крім того, чохли та пильовики, що закривають сальникові ущільнення, повинні періодично перевіряться, і заміняться у разі наявності видимих пошкоджень.

Методи діагностики стану сальників полягають у постійному візуальному контролі за самим сальником, деталями, що сполучаються, і рівнем технічних рідин в герметизованому вузлі. Наявність підтікань води, олії чи охолоджувальної рідини – перший сигналізатор несправності сальникових ущільнень. При несвоєчасній заміні сальника або манжети може статися повний витік технічної рідини та серйозна поломка, що тягне за собою заміну всього вузла або навіть капітальний ремонт всього насоса.

Характеристики

Код товару
СМ-14-ЗЧ30В17