Бак Гідроакумулятор 24л Україна

Бак Гідроакумулятор 24л Україна

Бак Гідроакумулятор 24л Україна від компанії Інтернет магазин насосного і зварювального устаткування + комплектуючі - фото 1
660 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Черкаси
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
60 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис


Гідроакумулятор необхідний для того, щоб підтримувати постійний тиск у системі водопостачання, запобігати гідравлічним ударам і зберігти певний запас води. За його допомогою у автономній водопровідній системі ви можете знизити кількість включень і вимикання насосу, що збільшує термін його служби.

Бак гідроакумулятор 24л Україна ідеально підходить для автономних систем водопостачання. Завдяки його простій і надійній конструкції ви зможете насолоджуватися безперебійним водопостачанням і забути про турбулентності в системі.

Бак представляє собою герметичну ємкість виготовлену з сталі, оснащена площкою для встановлення поверхневого насоса. 

При наявності гідроакумулятора можна використовувати реле тиску, яке автоматично керує насосом. Усередині гідроакумулятор розділений змінною мембраною на дві камери: водяну і повітряну. У повітряній камері знаходиться попередньо закачаний під тиском повітря. Контакт води з металевими поверхнями корпусу мембранного бака неможливий, так як вся вода надходить у водяну камеру - мембрану.

Основні переваги:

  1. Стабільний Тиск: Бак Гідроакумулятор дозволяє підтримувати постійний тиск у системі водопостачання, гарантуючи комфортне використання води в будь-який момент.

  2. Запобігає Гідроударам: Забудьте про неприємні гідроудари та перепади тиску. Наш бак діє як амортизатор, рівномірно розподіляючи тиск і забезпечуючи безперервне водопостачання.

  3. Високоякісний Матеріал: Виготовлений зі сталі найвищої якості, цей бак надійний та стійкий до зносу. Він служитиме вам довгі роки без проблем.

  4. Якісна Мембрана: Мембрана виготовлена з EPDM гуми, що відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам та гарантує довговічність і надійність використання.

Комплектація:

  • Бак Гідроакумулятор 24л Україна 
  • Мембрана
  • Фланець
  • Болти
Завдяки горизонтальному баку гідроакумулятору 24 л Україна, ви забезпечите ефективну та надійну роботу своєї водопостачальної системи та забудете про перерви в подачі води.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Об `єм
24 л
Діаметр приєднувального патрубка
1"
Колір
червоний
Длина
500 мм
Высота
300 мм
Показати всі